Privátní JT banka nabídne služby pro ty nejmovitější

Řada bank na našem trhu není nijak zvlášť vyhraněna. Na mysli máme především to, že služby, které daná banka poskytuje, jsou určeny široké škále lidí. A to bez ohledu na jejich věk, nebo na to, kolik peněz vlastně bance dávají. Na druhou stranu je zde i druhá možnost, a to konkrétně banky privátní. Jejich ideálním zástupcem je JT banka. Ta je určena především těm, kteří se mohou pyšnit větším bohatstvím, které samozřejmě chtějí profesionálně spravovat.

Kde má JT banka pobočky?

Abychom mohli služby této banky využívat, je samozřejmě třeba její pobočku nejprve navštívit, prokonzultovat naši situaci i to, co od takové správy peněz očekáváme. Zde může být drobným negativem to, že poboček zde není až tolik, jak si sami myslíme. Mezi ty hlavní dnes patří tyto:

  • Praha
  • Brno
  • Ostrava
  • Bratislava

Jaké služby nám může banka nabídnout

Samozřejmě, i když se jedná o banku privátní určenou pro uzavřenou klientelu z řad soukromých osob a firem, je možné využívat i základní služby. Ty začínají nabídkou běžných účtů. Ty umožní jak správu peněz, tak samozřejmě i realizování základních bankovních příkazů. A to v naší, ale i cizí měně. Nechybí samozřejmě ani možnost termínovaných vkladů, stejně jako vkladů s výpovědní lhůtou. Ty už spadají do segmentu investování, i když pravdou je, že úrokové zhodnocení nabídne i klasický účet.

Když už jsme možnost investic nastínili, je třeba říci, že i těch nabídne JT banka hned několik různých variant. Mezi jedny z nejběžnějších patří dluhopisy, stejně jako podílové fondy. Dnes ale banka nabídne i investiční zlato ve formě slitků. I to je řešením, jak spravovat vyšší finance a mít jistotu zhodnocení, a to s poměrně malým rizikem.

Individuální přístup a služby

Zatímco u běžných komerčních bank jsou produkty pevně určeny, bez možnosti individuálních podmínek, JT banka nabídne přístup opačný. Každému z klientů je totiž věnován dostatečný čas a prostor a to v souvislosti s jeho majetkem i konkrétní vybranou službou. Ty samozřejmě doporučují zkušení bankéři, a to jak na jedné z poboček, tak i na zákaznických linkách. A že je tento bankovní dům skutečně unikátní, to dokazuje i sdělení na internetových stránkách, které zní: „Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme.“

Patříte-li do skupiny těch, kteří mají majetek a zároveň si potrpí na kvalitní služby, může být tato banka dobrou alternativou. A to i proto, kdy vám klasické komerční banky na našem trhu nevyhovují, jelikož cílí spíše na standardní vrstvy ekonomicky aktivního obyvatelstva, než na ty nejbohatší. Navíc je samotná banka i společensky odpovědná, jelikož velmi často podporuje jak jednotlivce, tak různé skupiny osob hlavně v jejich snažení.

JT Banka - služby pro privátní klienty
JT Banka – služby pro privátní klienty

Online žádost o půjčku u České spořitelny