Nebankovní půjčky: Úvěr od Moravský Peněžní Ústav

Pokud si potřebujte půjčit větší sumu peněz, než banky obvykle nabízí, pak by vás mohl zajímat tento úvěr. Moravský Peněžní Ústav nabízí neúčelový nebankovní úvěr až do 13 miliónů korun. Zatímco u banky jsou zpravidla nabízeny půjčky v řádech statisíců korun, tento nebankovní úvěr je určený především pro ty, kdo potřebují získat velkou sumu peněz. Je to nabídky určená jak pro běžné občany tak i pro OSVČ nebo podnikatele.

Nebankovní úvěr až do 13 miliónů korun

Minimální částka, kterou si může půjčit je 3 milióny korun. Maximální je pak ve výše 13 miliónů korun. U takto vysokého úvěru finanční společnost pochopitelně požaduje nějakou formu ručení nebo zajištění půjčky. Preferovaným způsobem zajištění půjčky je zástava nemovitosti (především obytných nemovitostí). Další možností, jak ručit za půjčku u Moravského Peněžního Ústavu jsou cenné papíry, směnky nebo pohledávky. Konkrétní posouzení předložených záruk je pak individuální.

O úvěr si může požádat každý, kdo má minimálně 18 roků a je schopen prokázat schopnost úvěr řádně a včas splatit, a kdo současně může nabídnout odpovídající záruku podle požadavků tohoto finančního ústavu.

Poplatky a úroky za úvěr

U tohoto úvěru si Moravský Peněžní Ústav většinu poplatků sjednává individuálně. Přece jenom, úvěr 13 miliónů korun není úplně běžná záležitost jako nákup na splátky nebo vystavení kreditní karty. Základní úroková sazba je pro tento nebankovní úvěr stanovena na 5,9%. Konkrétní úroková výše se ale může lišit. Její výše závisí na délce splatnosti, konkrétní výši úvěru a také na druhu zajištění a na účelu, na který budou vydány finanční prostředky.

Splatnost úvěru může být nastavena na 6 – 60 měsíců. Předčasné splacení nebo případná změna parametrů úvěru v průběhu jeho splácení závisí na individuálních podmínkách stanovených v úvěrové smlouvě u konkrétního klienta.

Tento úvěr asi není určený pro úplně běžného zájemce o půjčku. Hodí se spíše těm, kdo potřebují získat finance na rozsáhlejší projekty nebo potřebují financovat velké výdaje. Hlavní výhodou úvěru od Moravský Peněžní Ústav, je možnost dojednání individuálních podmínek, podle konkrétních potřeba a možností žadatele o úvěr.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Moravský Peněžní Ústav:

Půjčka, úvěr: Nebankovní půjčky: Úvěr od Moravský Peněžní Ústav
Poskytovatel půjčky / úvěru: Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 3 000 000 Kč
Maximální výše úvěru: 13 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 60
Minimální úroková sazba úvěru: 5,90%
Poplatek za správu – ročně: individuální
Poplatek za poskytnutí úvěru: individuální
Minimálně: individuální
Maximálně: individuální
Další poplatky spojené s úvěrem:
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, prokázat schopnost splatit úvěr.
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění dle účelu a podmínek úvěru, upřednostňovaným typem zajištění je obytná nemovitost, cenné papíry, pohledávky
Předčasné splacení: Individuálně.
Změna smluvních podmínek: Individuálně.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Malé půjčky

Půjčky bez příjmu a reg. Snadná cesta k penězům pro všechny. Vyřešíme Vaše problémy online.

Půjčka bez registru a poplatku předem

Nikde vám nepůjčí? Zkuste to u nás. Peníze dostanete do 3 dnů na účet.

Soukromý investor

Půjčíte si na cokoliv bez poplatků. Roční úroková sazba od 12,5%!

Rychlá půjčka

Půjčky do 30 minut v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply