Hypotéky LBBW Bank: Americká hypotéka 75%

Americká hypotéka je ideální způsob jak snadno a rychle získat větší finanční prostředky na cokoliv co právě potřebujete. Zatímco běžné bankovní i nebankovní půjčky bývají omezeny svou výší. Bezúčelová půjčka je většinou poskytována do výše 300 – 500 Tisíc korun, americká hypotéka nabízí mnohem lepší možnosti. Můžete si půjčit i několik miliónů korun. Jedná se o půjčku, kde za půjčené peníze ručíte svou nemovitostí. Maximální výše hypotéky je do 75% z hodnoty nemovitosti.

Americká hypotéka LBBW Bank

Americká hypotéka od LBBW bank nabízí finanční prostředky ve výši od 250 000 Kč do 6 250 000 Kč. Peníze si můžete půjčit až na 25 let. Jedná se tedy o dlouhodobý bankovní úvěr, který je zajištěný zástavou nemovitosti.

Jaké jsou podmínky této půjčky?

Kompletní přehled všech podmínek a poplatků, najdete v podrobné tabulce, kde jsou popsány všechny parametry této americké hypotéky. Mezi hlavní podmínky získání půjčky patří minimální věk 18 roků a pravidelný příjem. Banka požaduje minimální měsíční příjem ve výši 10 000 Kč. Současně také musíte být u současného zaměstnavatele minimálně 3 měsíce. Pro OSVČ pak platí, že musí podnikat alespoň 2 roky.

Kolik si můžete půjčit a jaké jsou poplatky?

Americká hypotéka LBBV Bank vám umožní získat až 6,25 miliónu korun (maximálně však 75% hodnoty vaší nemovitosti. Peníze si můžete půjčit na dobu 48 – 300 měsíců (tedy 4 – 25 roků). Základní poplatek za poskytnutí úvěru je 0,4% (maximálně pak 25000 Kč).

Minimální úroky, které se u tohoto úvěru platí je 7,49%. Kromě toho pak uhradíte ročně ještě poplatky ve výši 1800 Kč za správu úvěru. Volitelně si můžete k americké hypotéce sjednat i pojištění schopnosti splácet. Dále pak máte možnost předčasného splacení, byˇ%t si banka účtuje sankční poplatek ve výši 1% ze zbývající částky.

Na co si můžete půjčit peníze?

Americká hypotéka LBBW bank je neúčelová bankovní půjčka. Peníze, které vám tato půjčka poskytne, můžete použít na cokoliv, co chcete. Na nákup nového auta, vybavení domácnosti, na zahájení vlastního podnikání, na dovolenou nebo i na jakékoliv jiné výdaje. V tom jak s penězi naložíte, nejste nijak omezováni.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka LBBW Bank:

Půjčka, úvěr: Hypotéky LBBW Bank: Americká hypotéka 75%
Poskytovatel půjčky / úvěru: LBBW Bank CZ a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 250 000 Kč
Maximální výše úvěru: 6 250 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 48
Max. délka úvěru – měsíce: 300
Minimální úroková sazba úvěru: 7,49%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,40%
Minimálně: 9 000 Kč
Maximálně: 25 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, minimální příjem v případě 1 žadatele 10 000 Kč, v případě 2 a více žadatelů 15 000 Kč (z toho hlavní žadatel min. 10 000 Kč), ve stávajícím zaměstnání musíte být alespoň 3 měsíce (v případě OSVČ musí podnikatelská činnost trvat min. 2 roky), ověřitelný kontaktní telefon na zaměstnavatele kontaktní telefon na žadatele.
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, max. do 75 % hodnoty.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky praha

S námi nemusíte trávit hodiny na pobočce! Za minutu máte na cokoli.

Rychlé půjčky

Nebankovní hypotéka od 7,5 % RPSN, exekuce se zárukou přeúvěrování.

Pujcka do 5000

Vracíme úroky – až polovinu. Moderná půjčka, nezávazná žádost.

Půjčky bez registru mladá boleslav

Dostupná půjčka. Půjčky do půl hodiny v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčka před výplatou ihned. Také by vás mohla zajímat nabídka Kreditní karty.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply