Srovnání bankovních a nebankovních půjček

Uvažujete, že byste si vzali nějakou půjčku, na plánované výdaje? Chcete si pořídit nějaké nové vybavení do bytu, nové auto nebo elektroniku? Potřebujete si půjčit na studium nebo na hezkou dovolenou? V takovém případě bychom vám rádi nabídli užitečné srovnání půjček.

Srovnání půjčekPůjčky, úvěry, hypotéky nabízí celá řada finančních institucí. Půjčit si můžete v bance nebo od nebankovní společnosti. Najít tu nejlepší půjčku ale nemusí být snadné. Někdo vám půjčí bez poplatků, ale s vysokými úroky. Jinde zase máte nízké úroky, ale platíte různé poplatky. U leckteré banky si pak zase musíte založit bankovní účet, dokládat potvrzení o příjmech, nebo mít u vaší půjčky ručitele, či dokonce dát do zástavy dům nebo byt.

Naše srovnání půjček, by vám mělo usnadnit orientaci mezi různými nabídkami na peníze, z bankovních i nebankovních zdrojů. V přehledné srovnávací tabulce najdete téměř sedmdesát různých půjček a úvěrů. Velmi snadno může porovnat různá kritéria, jako je minimální a maximální výše úvěru, doba splatnosti, poplatek za schválení, poplatek za vedení úvěru, podmínky pro předčasné splacení, podmínky pro získání peněz nebo i podle dalších parametrů

Vyzkoušejte si to sami – srovnání půjček

Půjčky bez doložení příjmů

Srovnání půjček bez doložení příjmuPeníze bez doložení příjmů poskytují především nebankovní společnosti. Nebo i banky – formou americké hypotéky, nebo úvěrů, se zástavou nemovitosti. Bez doložení příjmů si tak můžete půjčit i značnou sumu peněz, musíte ale být vlastníkem nějaké nemovitosti. Bez zástavy nemovitosti můžete u nebankovních společností, bez doložení příjmů, získat maximálně desítky tisíc korun. I u se zástavou nemovitosti dostanete maximálně částku do 50 % z odhadní ceny domu či bytu.

Srovnání půjček – půjčky bez doložení příjmu

Americká hypotéka

Americká hypotéka od bankovni-pujcka.euTento neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti umožňuje získat až 85% z odhadní ceny domu či bytu (který dáte bance do zástavy). Výhodou této nabídky je to, že nemusíte bance sdělovat, na co si peníze půjčujete. Dostanete tak velmi snadno finanční prostředky na cokoliv – od podnikání, po nákup auta či na jiné osobní výdaje. Z americké hypotéky můžete velmi snadno konsolidovat i jiné půjčky či úvěry, nebo jiné finanční závazky a dluhy.

Srovnání půjček – Americká hypotéka

Konsolidace půjček

Srovnání půjček - konsolidace půjčekPokud snad máte více různých závazků (půjčky, úvěry, hypotéky nebo kreditní kartu či nákupy na splátky), jednou z možností, jak snížit pravidelné splátky a třeba i získat nějaké peníze navíc, nabízí konsolidace půjček. Banka, nebo nebankovní společnost, v takovém případě doplatí všechny vaše jiné závazky. Vy pak máte jenom jednu půjčku, kterou splácíte. Při konsolidaci půjček, se můžete domluvit na delší době splatnosti, nebo získat výhodnější úroky. Díky tomu můžete lépe zvládat splácení vašich závazků a dluhů. Konsolidace půjček je možná i pro refinancování hypotéky.

Srovnání půjček – konsolidace půjček

Půjčky na auto

Půjčka na auto od bankovni-pujcka.euKoupit si nové auto můžete s pomocí jakékoliv bankovní i nebankovní půjčky nebo na leasing. Pokud si ale zvolíte specializované půjčky na auto, budete mít výhodnější podmínky a nižší úroky než u běžné neúčelové půjčky. Pro účelové úvěry (kde banka zná účel použití peněz), nabízí všechny finanční instituce výhodnější podmínky, než jak tomu je pro běžné hotovostní půjčky na cokoliv.

Srovnání půjček – půjčky na auto

Půjčka bez ručitele

srovnani-pujcek-bez-poplatkuVětšina bankovních i nebankových půjček je do určité sumy poskytována bez ručitele. Předpokladem získání peněz bez ručitele, je ale doložení požadovaného minimálního příjmu. Ten je v závislosti na výši úvěru vždy minimálně 10 až 15 tisíc korun čistého (u některých nebankovních nabídek to ale může být i méně). Pokud si chcete půjčit vyšší sumu peněz, a vaše příjmy nejsou dostatečně vysoké, budete potřebovat ručitele. Ten pak musí také doložit svoje příjmy, a pokud byste přestali splácet půjčku, bude za vás muset uhradit dlužnou částku

Srovnání půjček – půjčky bez ručitele

Půjčky bez poplatků

Srovnání půjček - půjčky bez ručiteleKromě úrokové sazby, je důležité u každé půjčky nebo úvěru pečlivě sledovat i všechny další poplatky, které budete muset zaplatit. Jen málokde vám nabídnou peníze úplně bez poplatků. U banky často platíte poplatek za schválení úvěru (platí se jen při úspěšném schválení). Nebo banka požaduje, abyste měli založený bankovní účet, a pak se vám půjčka prodraží o poplatky za vedení tohoto účtu. U úvěrů na bydlení nebo u hypoték je pak běžný poplatek za správu úvěru. Někde pak zase můžete získat úvěry bez poplatků – má to ale jeden háček, u takové půjčky platíte vyšší úroky, než u standartních nabídek.

Srovnání půjček – půjčky bez poplatků

Půjčky bez registrů

Srovnání půjček - půjčky bez registruPokud jste se někdy v bance opozdili s úhradou splátky, nebo jste si z účtu vybrali více peněz (nedovolené přečerpání), nebo pokud jste i jinde zaplatili nějakou složenku či fakturu později, než byl termín splatnosti, můžete mít problém. Všechny tyto úhrady po splatnosti, a jiné prohřešky, banky evidují v registrech klientských informací. A lidi „se záznamem“ pak mohou mít problém, při dalším jednání s bankou. Úvěry bez registru pak nabízí především nebankovní společnosti. Ty si ale za tuto službu nechávají pořádně zaplatit, ve formě vysokých úroků.

Srovnání půjček – půjčky bez registrů

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin